Lubelskie – województwo dwóch prędkości

2015-06-01 08:24:35

W dniu 29 maja br. pracownicy naszej uczeni: dr hab. Mieczysław Kowerski, mgr Jarosław Bielak, mgr Dawid Długosz i mgr Mariusz Poninkiewicz wzięli udział w VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Rozwój Regionalny i Lokalny – Teoria i Analiza Przypadków”.

W trakcie konferencji mgr Jarosław Bielak wygłosił referat, przygotowany wspólnie przez wymienionych wyżej autorów, będący podsumowaniem badań prowadzonych w naszej uczeni pt.: "Lubelskie – województwo dwóch prędkości".

Organizatorem konferencji był Wydział Ekonomii i Logistyki Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.