10 lat zespołu Winchester! Zapraszamy na Koncert Jubileuszowy!

2015-06-03 01:24:33

Zespół Winchester powstał w 2005 roku przy Wyższej Szkole Zarzą­dzania i Administracji w Zamościu.

W skład zespołu wchodzą muzycy i pracownicy naszej Uczelni: dziekan Janusz Skwarek (gitara elektryczna, elektroakustyczna, harmonijka ustna, wokal), Jerzy Bałakut (instrumenty klawiszowe, skrzypce), Grzegorz Obst (gitara basowa), Maciej Skwarek (gitara elektryczna), Ziemowit Dubiński (perkusja, bongosy).

Występy zespołu obejmują prezentacje ciekawych historii z czasów Dzikiego Zachodu, replik broni z tego okresu oraz oryginalnych strojów. Utwory muzyczne stanowią ilustrację legend z czasów kowbojskich oraz współczesnych trendów w muzyce country.

W ciągu 10 lat istnienia zespół przygotowywał oprawę muzyczną wielu uroczystości uczelnianych i studenckich (m.in. wykłady otwarte, "wiosny studenckie", dni otwarte szkoły).

Solistkami zespołu były również Joanna Niezgoda oraz Joanna Kuropatwa – studentki kierunku Pedagogika w WSZiA. Jako solista występował także Ronald Craig, pochodzący z USA lektor i native speaker, który w tym czasie prowadził zajęcia z języka angielskiego ze studentami naszej uczelni.

Koncert Jubileuszowy zespołu Winchester odbędzie się w dniu:
7 czerwca 2015 r. o godz. 16.30 na Rynku Wielkim w Zamościu.

Serdecznie zapraszamy studentów, absolwentów, pracowników oraz przyjaciół Uczelni i zespołu.