Erasmus+ rekrutacja studentów i pracowników

2016-03-09 12:04:57

Zapraszamy studentów i pracowników naszej uczelni zaintere­sowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ do składnia aplikacji.

W tym semestrze studenci naszej uczelni mogą aplikować na dwu­miesięczne wakacyjne praktyki zagraniczne a pracownicy na wyjazdy do uczelni partnerskich (w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych bądź szkoleniowym).

Szczegółowe informacje o programie Erasmus+, zasady rekrutacji oraz wymagania stawiane kandydatom znaleźć można w menu bocznym w zakładce: Współpraca międzynarodowa i Erasmus+

Rekrutacja kandydatów trwa do 31 marca 2016 roku.

Test znajomości języka angielskiego (będący jednym z etapów rekrutacji) planowany jest na drugą połowę kwietnia br.

Studenci proszeni są o wypełnienie i złożenie wniosku:

Pracownicy proszeni są o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Koordynator Uczelni ds. Współpracy z Zagranicą

• Dawid Długosz