Pomyśl aktywnie o swojej karierze

2016-04-14 08:36:49

Pomyśl aktywnie o swojej karierze  - Biuro Karier informuje o szko­leniach wspierających studentów i absolwentów przed rozpoczęciem pracy zawodowej.

Pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy, pierwsza rozmowa kwalifikacyjna czy udział w postępowaniu rekrutacyjnym na pewno nie jest łatwe i wiąże się z ogromnym stresem.

Ale stres można zminimalizować po odpowiednim przygotowaniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych studentów i absolwentów Biuro Karier WSZiA zachęca do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach i zajęciach aktywizacyjnych organizowanych we współpracy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie, filia w Zamościu.

Zajęcia odbywają się w  Delegaturze WUP w Zamościu,
ul. Partyzantów 3, Tel.: 84 677 66 17 według harmonogramu »