Sukces Uczelnianego Chóru WSIiZ

2011-01-24 09:37:18

Niezmiernie miło nam poinformować o sukcesie chóru Vox Coelestis Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, zdobywcy II nagrody XX Myślenickego Festiwalu Pieśni Chóralnej "Kolędy i Pastorałki".

Festiwal kolęd i pastorałek odbył się w dniach 22-23 stycznia w Myślenicach. Jubileuszowy charakter tegorocznej edycji powiększył i tak już olbrzymie zainteresowanie tym wydarzeniem chórów z całej Polski. Za ogromny sukces należy uznać fakt, że wśród 25 uczestników rywalizujących o najwyższe trofea tak prestiżowe miejsce przypadło chórowi Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.