2011-07-29 09:04:59

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje internetowy konkurs wiedzy o uzdrowiskach Polski Wschodniej. Już teraz można odpowiadać na pytania zamieszczone na stronie konkursu.

Konkurs odbywa się w ramach Innowacyjnego Klastra Zdrowie i Turystyka ,,Uzdrowiska Perły – Polski Wschodniej”. Potrwa od 1 do 9 sierpnia. Już teraz można rejestrować się poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie www.klasterzit.pl/konkurs.

Internauci muszą prawidłowo odpowiedzieć na pytania dotyczące najbardziej znanych uzdrowisk we Wschodniej Polsce., m.in. Rymanowa-Zdroju, Iwonicza-Zdroju, Polańczyka, Horyńca-Zdroju czy też Buska-Zdroju.

– Celem konkursu jest promocja uzdrowisk Polski Wschodniej – wyjaśnia dr Tomasz Soliński, dyrektor Biura Klastra – Innowacyjny Klaster Zdrowie i Turystyka „Uzdrowiska Perły Polski Wschodniej” i Instytutu Gospodarki WSIiZ. – Chcielibyśmy zwiększyć zainteresowanie uzdrowiskami Polski Wschodniej i poszerzyć wiedzę o ich wyjątkowości: historii, ofercie leczniczej, SPA oraz turystycznej.  Mamy nadzieję przyciągnąć do konkursu uczestników z całej Polski. Chcemy pokazać, że oferta uzdrowisk nie jest skierowana wyłącznie do osób starszych. Atrakcje czekają również na młodych ludzi ceniących aktywny wypoczynek. W bogatej ofercie uzdrowisk każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Szczegółowy regulamin konkursu, informacje na temat nagród, a także formularz rejestracyjny można znaleźć pod adresem www.klasterzit.pl/konkurs.

Wśród osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi na pytania, rozlosowane zostaną dwie nagrody główne: tygodniowy pobyt wraz z zabiegami dla dwóch osób w wybranym uzdrowisku.

– Wygrają osoby, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi. Laureaci zostaną wyłonieni pod koniec sierpnia. Nagrodę można zrealizować we wrześniu w wybranej przez uczestnika miejscowości. Jestem przekonany, że zwycięzcy będą mile wspominać pobyt w uzdrowisku – dodaje dr Soliński.