Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Spotkanie informacyjne dotyczące pracy dla studentów i absolwentów kierunku fizjoterapia

2016-03-29 11:27:32

Samorząd Studencki WSZiA wraz z Biurem Karier uczelni zapraszają w dniu 2 kwietnia br.  o godzinie 10.30 do Sali S 202 (II piętro) w Collegium Novum WSZiA przy ul. Sienkiewicza 22  w Zamościu na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Programu MEDIREN zapewniającego delegowanie pracowników z wykształceniem medycznym do pracy.

Przeczytaj więcej »
 

Ruszyła rekrutacja na seminaria doktoranckie z nauk o mediach we WSIiZ w Rzeszowie

2016-03-23 01:11:12

Można już aplikować na seminaria doktoranckie z nauk o mediach w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. WSIiZ jako jedyna uczelnia niepubliczna i jedna z czterech w Polsce posiada uprawnienia do kształcenia w tym zakresie. Rekrutacja na pierwszy semestr trwa do 25 kwietnia 2016 roku.

Przeczytaj więcej »
 

Konkurs stypendialny: Ekologia w transporcie drogowym w Europie

2016-03-22 09:47:56

Uwaga Studenci ostatniego roku! Największy w Polsce serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl organizuje ogólnopolski konkurs, którego celem jest szerzenie i przekazywanie wiedzy o ekologii w transporcie. Masz pomysł na nowatorskie zastosowanie w transporcie, które jest jednocześnie przyjazne środowisku? Weź udział w konkursie stypendialnym Clicktrans.pl i zgarnij jednorazowe stypendium! Suma nagród wynosi 2000 zł!

Przeczytaj więcej »
 

Akademickie Internetowe Rekolekcje Wielkopostne

2016-03-21 10:14:59

Z racji bardzo zróżnicowanego harmonogramu studiów a także uwarunkowań komunikacyjnych Duszpasterstwo Akademickie chce wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy nie mogą uczestniczyć w rekolekcjach w Kościele św. Katarzyny i proponuje Akademickie Internetowe Rekolekcje Wielkopostne.

Przeczytaj więcej »
 

RUSZYŁ OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O CSR

2016-03-14 11:37:27

Ruszył Konkurs CSR organizowany przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W dniach 07 - 18 br. marca licealiści/stki i studenci/tki z całej Polski będą mogli wziąć udział w teście online i dzięki temu zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu. Celem Konkursu CSR jest upowszechnianie idei społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR) oraz wspieranie osób, które są zainteresowane pogłębianiem wiedzy na ten temat.

Przeczytaj więcej »
 

Erasmus+ rekrutacja studentów i pracowników

2016-03-09 12:04:57

Zapraszamy studentów i pracowników naszej uczelni zaintere­sowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ do składnia aplikacji. W tym semestrze studenci naszej uczelni mogą aplikować na dwumiesięczne wakacyjne praktyki zagraniczne a pracownicy na wyjazdy do uczelni partnerskich (w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych bądź szkoleniowym).

Przeczytaj więcej »
 

Absolwenci studiów podyplomowych WSZiA

2016-03-08 03:51:46

5 marca br. w Browarze Zamojskim przy ul. Sienkiewicza 22, odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych organizo­wanych przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu. Władze uczelni: dziekan dr inż. Andrzej Burda, oraz kierownicy studiów: dr Anna Sak – Styczyńska i Barbara Grądkowska wręczyli świadectwa absolwentom 4 kierunków studiów podyplomowych.

Przeczytaj więcej »
 

Nowy numer Zamojskich Studiów i Materiałów

2016-03-08 02:12:31

Nakładem wydawnictwa naszej uczelni ukazał się nowy numer punktowanej (7 pkt.) serii Pedagogika. Zamojskie Studia i Materiały seria Pedagogika traktuje o szeroko rozumianej problematyce pedagogiki, zwraca uwagę na aktualne problemy pedagogiczne oraz ich związek z wychowaniem i kształceniem młodzieży w Polsce oraz krajach współczesnej Europy. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj więcej »
 

Studia podyplomowe rozpoczynające się w semestrze letnim 2015/2016!

2016-02-23 11:27:32

Zapraszamy na studia podyplomowe na kierunku Trener personalny, którego planowany termin uruchomienia to kwiecień br.  To ostatnia szansa, aby dopisać się do grupy na kierunkach: Polityka zdrowotna i zarządzanie w ochronie zdrowaPrawo samorządu terytorialnego i administracji oraz Autyzm, zespół Aspergera, wspomaganie dziecka i rodziny.  Kolejne decyzje o uruchamianiu nowych edycji studiów podyplomowych już wkrótce.

Przeczytaj więcej »
 

Przewodniki KARIERA Magazynu SEMESTR

2016-02-15 09:39:01

Ukazały się poszerzone i zaktualizowane wersje dwóch najnowszych Przewodników KARIERA Magazynu SEMESTR. Znaleźć w nich można artykuły i ogłoszenia dot. KARIERY m.in. w: Coca-Coli, IT, finansach i ubezpieczeniach, marketingu, sprzedaży, handlu, obsłudze klienta a także propozycje banków dla studentów i recenzje najnowszych gadżetów dla studentów. Zachęcamy do lektury.

Dodatkowo warto wiedzieć, że na stronie: MagazynSemestr codziennie pojawiają się nowe oferty praktyk i zatrudnienia dla studentów i absolwentów.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Starsze » 

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska