Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Dlaczego warto studiować fizjoterapię?

2015-08-03 09:50:37

Czy wiesz, że fizjoterapia określana jest często jako "zawód przyszłości"? Rosnąca liczba seniorów z jednej strony i dające się dostrzec coraz większe zainteresowanie aktywnym trybem życia z drugiej sprawiają, że wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów potrafiących pomóc przy urazach i chorobach między innymi narządu ruchu, układu nerwowego i układu krążeniowo-oddechowego. Kierunek fizjoterapia znajdziesz w ofercie naszej uczelni na nowy rok akademicki, zapraszamy na studia.

Przeczytaj więcej »
 

Applications of Computational Intelligence in Biomedical Technology

2015-07-22 01:55:36

W czerwcu br. w wydawnictwie Springer w ramach serii Studies in Computational Intelligence ukazała się monografia Applications of Computational Intelligence in Biomedical Technology pod redakcją Krzysztofa Pancerza (Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu) oraz Eleny Zaitsevej (University of Zilina), Radima Brisa (Technical University of Ostrava) oraz Jaroslava Majernika (Pavol Jozef Safarik University). Monografia przedstawia najnowsze wyniki i wybrane zastosowania inteligencji obliczeniowej w biomedycynie. W międzynarodowym gronie autorów rozdziałów w monografii znaleźli się między innymi pracownicy naukowo-dydaktyczni naszej uczelni Krzysztof Pancerz i Andrzej Burda oraz studentka II roku informatyki Olga Mich.  

Przeczytaj więcej »
 

Poprawiasz maturę z WOS - skorzystaj z bezpłatnych konsultacji eksperta

2015-07-21 10:05:34

Maturzystów przygotowujących się do egzaminu poprawkowego z wiedzy o społeczeństwie (WOS) uprzejmie zapraszamy na nieodpłatne konsultacje z tego przedmiotu. Uczestnicy konsultacji uzyskają niezbędne ukierunkowanie pomocne zarówno na egzaminie maturalnym, jak również wskazówki ułatwiające studiowanie na kierunkach administracyjno-prawnych wyższych uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Czy jesteś za wprowadzeniem JOW – zaproszenie do debaty

2015-07-21 09:23:10

Centrum Badań nad Parlamentaryzmem i Demokracją Lokalną Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu serdecznie zaprasza na debatę oksfordzką pt. Ta strona uważa, że należy wprowadzić jednomandatowe okręgi wyborcze w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Debata odbędzie się w Auli S02, Collegium Novum WSZiA w Zamościu (ul. Sienkiewicza 22), w niedzielę, 26 lipca 2015, o godz. 16.00.

Przeczytaj więcej »
 

Doradztwo zawodowe - nowy kierunek studiów podyplomowych

2015-07-17 01:36:03

Doradztwo zawodowe to nowy kierunek studiów podyplomowych w ofercie uczelni skierowany do nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem studiów jest przekazanie słuchaczom specjalistycznej wiedzy z zakresu doradztwa zawodowego i planowania kariery. Absolwenci studiów uzyskają kwalifikacje do pełnienia funkcji doradcy zawodowego w szkołach oraz placówkach oświatowych.

Przeczytaj więcej »
 

Pielęgniarstwo – kierunek z przyszłością

2015-07-13 01:56:45

Nasz szpital zatrudnia 610 pielęgniarek i położnych […] Funkcjonujący system wynagradzania  w szpitalu  uwzględnia kwalifikacje personelu: pielęgniarki po ukończeniu studiów licencjackich otrzymały  gratyfikacje finansowe. Dyrekcja szpitala i kadra kierownicza stworzyły odpowiednie możliwości do rozwoju zawodowego poprzez udzielenie urlopów szkoleniowych i zorganizowanie pracy w sposób umożliwiający uczestniczkom projektu podjęcie nauki. […] Ukończenie studiów przekłada się na większą efektywność i innowacyjność w pracy, zwiększa pewność zawodową, a przede wszystkim podwyższa samoocenę. – Teresa Wawryca-Kordulska, Pielęgniarka Naczelna Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Zobacz dlaczego jeszcze warto studiować na kierunku Pielęgniarstwo.

Przeczytaj więcej »
 

Oferty pracy Biura Karier WSZiA

2015-07-10 12:21:31

W ostatnim czasie w naszym Biurze Karier pojawiło się kilka ciekawych ofert pracy (w tym oferta pracy dla fizjoterapeuty do podjęcia „od zaraz”). Zachęcamy do ciągłego monitorowania ofert nadsyłanych do Biura Karier WSZiA.

Przeczytaj więcej »
 

Obsługa studentów w okresie wakacji

2015-07-10 02:24:31

Prosimy o zapoznanie się z godzinami pracy komórek uczelni związanych z obsługą studentów w okresie wakacji.

Przeczytaj więcej »
 

Studia Podyplomowe - fotogaleria z graduacji

2015-07-06 11:12:45

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego zakończenia studiów podyplomowych realizowanych w roku akademickim 2014/2015, które odbyło się 4 lipca br. w Browarze Zamojskim.
Absolwentom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy na inne kierunki studiów z naszej oferty!

Przeczytaj więcej »
 

Wspomóż rehabilitację i leczenie naszej absolwentki

2015-07-03 09:16:25

Martyna Dziadura - absolwentka studiów na kierunku fizjoterapia naszej uczelni potrzebuje pomocy w rehabilitacji po ciężkiej chorobie. U Martyny stwierdzono toczeń układowy wraz z zespołem antyfosfolipidowym, który wywołał udar mózgu na tle niedokrwiennym. Martyna wymaga kosztownej i długotrwałej rehabilitacji. Pomóżmy jej w walce o odzyskanie sprawności.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 Starsze » 

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska