Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Cała prawda o systemie ubezpieczeń społecznych

2015-05-25 02:00:54

W dniu 23 maja 2015 r. na uczelni odbył się wykład otwarty zatytułowany "Cała prawda o tym co ZUS robi z Twoimi pieniędzmi" prowadzony przez ekspertów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Spotkanie odbyło się w ramach programu "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", którego uczestnikiem jest WSZiA w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Tufy zeolitowe: galeria zdjęć z konferencji naukowej

2015-05-23 07:55:01

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z międzynarodowej konferencji naukowej pt. „Tufy zeolitowe szansą rozwoju polsko-ukraińskiego obszaru transgranicznego”, która zorganizowana została w dniach 21-22 maja 2015 r. przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Przeczytaj więcej »
 

Praktyki studenckie w administracji nie tylko dla administratywistów

2015-05-22 09:13:31

Praktyki studenckie w administracji rządowej w 2015 r.” to tytuł konferencji, która odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie - 14 maja br. Naszą uczelnię reprezentowała, odpowiedzialna za realizację praktyk w WSZiA Pani Zofia Kiełbińska - Ryń.

Przeczytaj więcej »
 

Co ZUS robi z Twoimi pieniędzmi?

2015-05-18 10:27:29

Zapraszamy w dniu 23 maja 2015 r. (sobota) na wykład otwarty zatytułowany "Cała prawda o tym co ZUS robi z Twoimi pieniędzmi". Wykład, który poprowadzi Maciej Raszewski z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – ekonomista i ekspert z zakresu ubezpieczeń społecznych, odbędzie się w ramach programu "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", którego uczestnikiem jest nasza uczelnia.

Przeczytaj więcej »
 

Uczestniczyliśmy w „VI Dniach motoryzacji” organizowanych przez zamojski „MECHANIK”

2015-05-18 02:12:55

W piątek, 15 maja br. na placu szkolnym ZSP Nr 2 w Zamościu można było zobaczyć ciekawe pokazy (m.in. akcję ratowniczą z zasto­sowaniem ciężkiego sprzętu) oraz przeróżne maszyny i pojazdy (jeżdżące, pływające jak i latające). Ponadto każdy mógł spróbować swoich sił na symulatorze jazdy i w licznych konkursach. Nasza uczelnia brała czynny udział w tym wydarzeniu.

Przeczytaj więcej »
 

Tufy zeolitowe: zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową

2015-05-13 02:19:19

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu wraz
z partnerami mają przyjemność zaprosić w dniach 21-22 maja 2015 r. na międzynarodową konferencję naukową pt. "Tufy zeolitowe szansą rozwoju polsko-ukraińskiego obszaru transgranicznego" realizowaną w ramach projektu "Opracowanie innowacyjnego modelu transgranicznego wykorzystania tufów zeolitowych".

Przeczytaj więcej »
 

Konkurs REVITARE

2015-05-11 02:11:26

Zachęcamy do udziału w organizowanym przez Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w Katowicach ogólnopolskim konkursie dla studentów i młodych pracowników nauki na prace naukowo badawcze dotyczące rewitalizacji terenów zdegradowanych - REVITARE.  Dlaczego REVITARE? Konkurs ma zwrócić uwagę młodych ludzi na tereny zdegradowane w procesie industrializacji i urbanizacji. Jednocześnie podkreślić fakt, że powierzchnia ziemi stanowi zasób nieodnawialny, wymagający szczególnej wrażliwości i świadomości nie tylko zarządzających środowiskiem, ale i całego społeczeństwa.

Przeczytaj więcej »
 

Kolekcjonuj podróżnicze wspomnienia z Global Citizen!

2015-05-11 02:01:18

Co teraz robisz? Gdzie teraz jesteś? Czy maksymalnie wykorzystujesz swój czas i potencjał? Czujesz, że w Twoim życiu brakuje aktywnego działania? Czas to zmienić. Wyjedź na wolontariat z Global Citizen i odkryj swoje życie na nowo. Dowiedz się, jak to jest pomagać osobom z drugiego końca świata oraz spełniać się poprzez przekazywanie swoich umiejętności innym.

Przeczytaj więcej »
 

Computational Intelligence, Medicine and Biology

2015-05-05 02:30:28

W kwietniu br. w wydawnictwie Springer ukazała się monografia "Computational Intelligence, Medicine and Biology: Selected Links" pod redakcją Krzysztofa Pancerza (Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu) oraz Eleny Zaitseva z Uniwersytetu w Zilinie na Słowacji. Monografia omawia interesujące zagadnienia dotyczące wybranych powiązań oraz możliwości zastosowań metod inteligencji obliczeniowej w problemach klasyfikacji i analizy danych, analizy niezawodności oraz modelowania systemów w takich obszarach jak medycyna, ochrona zdrowia, biomechanika i biologia. W międzynarodowym gronie autorów rozdziałów w monografii znaleźli się między innymi pracownicy naukowi oraz dydaktyczni naszej uczelni, Andrzej Burda, Zbigniew Omiotek oraz Krzysztof Pancerz prezentujący wyniki badań naukowych w obszarze wykorzystania narzędzi inteligencji obliczeniowej w medycynie i ochronie zdrowia. ​

Przeczytaj więcej »
 

Efektywne wykorzystanie zeolitów

2015-05-04 08:20:03

Właściwości zeolitów i efektywne wykorzystanie materiałów zawierających zeolity” – pod takim tytułem odbyła się w dniach 22-23 kwietnia 2015 r. w hotelu „Akwarela” w Żółkwi na Ukrainie, międzynarodowa konferencja naukowa. Konferencja została zorganizowana w ramach projektu „Opracowanie innowacyjnego modelu transgranicznego wykorzystania tufów zeolitowych” realizowanego w Polsce i na Ukrainie przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu, Politechnikę Lwowską, Politechnikę Lubelską oraz Instytut Agrofizyki im. Bogdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 Starsze » 

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska