Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Przetargi Media o nas Kontakt

Akademia przedsiębiorczego studenta "Santander Universidades"

2013-12-17 09:50:10

Myślisz o utworzeniu własnej firmy i jesteś studentem WSZiA – zapraszamy do Akademii Przedsiębiorczego Studenta "Santander Universidades". Dla dwóch najlepszych pomysłów na własny biznes przewidujemy nagrody pieniężne oraz profesjonalne wsparcie doradcze!

Przeczytaj więcej »
 

UNIKIDS: Jak zdobywano Dziki Zachód

2013-12-16 12:21:32

W ostatnią sobotę w ramach Uniwersytetu Dziecięcego UNIKIDS odbył się wykład pt. "Jak zdobywano Dziki Zachód". Poprowadził go dr Janusz Skwarek z WSZiA w Zamościu. Młodzi studenci dowiedzieli się m.in. kim byli kowboje, jaką rolę pełniły kobiety w czasach Dzikiego Zachodu i dlaczego dom Winchesterów jest niezwykły.

Przeczytaj więcej »
 

Dla Ciebie to 5 minut, dla Kogoś to całe życie

2013-12-16 02:05:42

54 osoby zostały zarejestrowane podczas akcji "Dla Ciebie to 5 minut, dla kogoś to całe życie" 11 i 12 grudnia br. w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Akcją, której patronem jest Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska, objęto ponad 100 uczelni wyższych z 43 miast w Polsce. W skali kraju podczas tej akcji zarejestrowano 17 233 potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Przeczytaj więcej »
 

STYPENDIA MINISTRA

2013-12-12 03:20:26

Daria Łapa, studentka III roku pedagogiki i Marta Soboń, podwójna studentka, I roku magisterki z fizjoterapii oraz II roku finansów i rachunkowości zostały stypendystkami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Przypominamy, że stypendium wynosi 14 tys. zł i jest przyznawane studentom za wybitne osiągnięcia. Składamy serdeczne gratulacje!

Przeczytaj więcej »
 

ZOSTAŃ STYPENDYSTĄ PROGRAMU ERASMUS

2013-12-12 01:27:49

Jeśli skończyłeś I rok studiów, władasz dobrze językiem angielskim i jesteś żądny nowych wrażeń - zostań stypendystą programu ERASMUS. Po raz kolejny uruchamiamy rekrutację dla chętnych studentów z kierunków administracja, finanse i rachunkowość, bezpieczeństwo wewnętrzne i fizjoterapia na 4 miesięczne studia.

Przeczytaj więcej »
 

Dr Włodzimierz Gerycz nagrodzony medalem Gloria Artis

2013-12-11 11:19:57

Dr Włodzimierz Gerycz, wieloletni pracownik naszej uczelni został laureatem konkursu „Strażnik Dziedzictwa Rzeczpospolitej” w kategorii zagranicznej im. Mieczysława Gębarowicza.
2 grudnia br. na Wawelu został nagrodzony Brązowym Medalem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony Kulturze” Gloria Artis. Dr Gerycz został uhonorowany tak wysokim odznaczeniem za wkład w budowanie polsko – ukraińskiego porozumienia na rzecz ocalenia spuścizny historycznej i kulturowej oraz wieloletnią działalność na rzecz ochrony, rewitalizacji i popularyzacji dziedzictwa materialnego dawnej Rzeczypospolitej.

Przeczytaj więcej »
 

Etyka w Finansach - Konkurs dla studentów i pracowników naukowych

2013-12-11 08:50:25

Komisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich organizuje II edycję Konkursu Etyka w Finansach – Nagroda Robina Cosgrove. Ideą konkursu Etyka w finansach – Nagroda Robina Cosgrove jest zachęcenie do refleksji nad kwestią etyki w finansach profesjonalistów, praktyków oraz środowiska akademickiego. W polskiej edycji konkursu pula nagród sięga 24 000 zł.

Przeczytaj więcej »
 

Aktualne problemy prawa

2013-12-11 01:47:59

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie przy wsparciu Wydziału Zarządzania i Administracji Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu organizują Ogólnopolską Konferencję Naukową ,,Aktualne problemy prawa polskiego, europejskiego i międzynarodowego”.

Przeczytaj więcej »
 

Zaproszenie na rekolekcje

2013-12-09 08:40:29

Zapraszamy studentów i pracowników uczelni na Akademickie Rekolekcje Adwentowe. Dzisiaj czyli 9 grudnia jest pierwsze spotkanie o godz. 19.00 w Kościele Rektoralnym św. Katarzyny w Zamościu.   

Przeczytaj więcej »
 

Studenci, sięgnijcie po Diamentowe Granty

2013-12-09 03:51:44

Nawet 200 tys. zł na własne badania naukowe i przyspieszenie kariery naukowej – takie możliwości daje studentom program Diamentowy Grant. Minister nauki prof. Lena Kolarska-Bobińska ogłasza trzecią edycję konkursu o ten wyjątkowy grant. – Młodzi zdolni ludzie powinni jak najwcześniej rozpoczynać pracę nad własnymi projektami naukowymi i realizować je pod opieką doświadczonych uczonych. Wówczas mamy szansę na odkrycie i wspieranie talentów badawczychmówi prof. Lena Kolarska-Bobińska, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Przeczytaj więcej »
 

 « Nowsze 43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53 Starsze » 

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska