Wykładowca WSIiZ Człowiekiem Roku Polskiego Internetu

2010-12-10 09:18:45

Mateusz Tułecki, wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania został uhonorowany nagrodą "Człowiek Roku Polskiego Internetu 2010". Gala wręczenia nagród odbyła się 8 grudnia 2010 roku w Teatrze IMKA w Warszawie.

Jak co roku nagrodzono najlepsze strony oraz kreacje polskiego Internetu, a także przyznano tytuł "Człowiek Roku Polskiego Internetu 2010".

- To jest dla mnie ogromne wyróżnienie i prestiż, ale taka nagroda to też spora odpowiedzialność – mówi Mateusz Tułecki. - Bardzo się cieszę, to jest docenienie kilku lat moich działań. Dzięki temu teraz będzie nam na pewno łatwiej organizować różnego rodzaju przedsięwzięcia, wpłynie to na ich promocję - mówi Mateusz.

Wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania - nominowany już po raz drugi do tej nagrody - od dawna znany jest jako pasjonat Internetu oraz organizator wielu ciekawych inicjatyw i branżowych spotkań. Swoim entuzjazmem do nowych technologii zaraża nie tylko studentów, ale także różne środowiska związane z branżą łącząc świat biznesu z nauką. Organizowane przez niego rzeszowskie spotkania XRAII są miejscem dyskusji na temat wirtualnego świata, a dwie edycje interdyscyplinarnej konferencji InternetBeta zostały okrzyknięta branżowym wydarzeniem 2009 i 2010 roku.

- Przyznana nagroda to potwierdzenie, że kierunek jaki obrałem w swojej działalności jest słuszny. To też dowód na to, że nie trzeba działać w Warszawie czy Krakowie, by coś osiągać. Jak widać, z dobrym skutkiem można to także robić w Rzeszowie, przyczyniając się jednocześnie do promocji tego miasta i regionu – mówi Człowiek Roku Polskiego Internetu. – Wszystko to jest oczywiście możliwe dzięki zielonemu światłu, jakie moim pomysłom dały władze Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – mówi Mateusz.

Wykładowca WSIiZ został nominowany do tej nagrody w bardzo prestiżowym towarzystwie. Wśród pretendentów do tytułu znaleźli się m.in. Andrzej Garapich - Prezes Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. - za starania o rozwój badania Megapanel PBI/Gemius oraz za działania mające na celu rozszerzenie składu wspólników PBI o nowe podmioty z branży internetowej oraz Jarosław Sobolewski - Dyrektor Generalny IAB Polska - za podejmowanie odważnych decyzji związanych z szeroko pojętym rynkiem internetowym oraz publikacje na temat wykorzystania serwisów społecznościowych w kampaniach promocyjnych.

Nagrodę przyznała Akademia Internetu. Serdecznie gratulujemy Mateuszowi tego sukcesu i życzymy kolejnych sukcesów.