Ostatnia szansa na studia podyplomowe w WSIiZ dofinansowane prawie w całości przez Unię

2011-01-20 10:28:46

31 stycznia Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie kończy nabór na studia podyplomowe z informatyki stosowanej i systemów sieci komputerowych, współfinansowane w 80 proc. z funduszy unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Absolwenci zdobędą prestiżowe certyfikaty

Po zakończeniu studiów i pozytywnym zdaniu egzaminów, absolwenci otrzymują prestiżowe międzynarodowe certyfikaty (m.in.: ECDL, Cisco CCNA, Microsoft MCTS) oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych (wzór: Ministerstwa Nauki  i Szkolnictwa Wyższego) .

Zajęcia, które trwają 2 semestry rozpoczną się w marcu. Zapraszamy pracowników przedsiębiorstw, posiadających co najmniej wykształcenie licencjackie, a także osoby, które swoją karierę wiążą z informatyka i chcą poszerzyć swoją wiedzę. Zjazdy będą odbywać się w soboty i niedziele, co dwa tygodnie, w Rzeszowie, w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Cały koszt studiów podyplomowych na każdym z kierunków wynosi jedynie 828,50 PLN. Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2011 r.

Rekrutacja prowadzona jest na 3 kierunki:

• Informatyka stosowana – kierunek adresowany jest do pracowników biurowych i administracyjnych. Studia przygotowują słuchaczy do samodzielnego stosowania środków informatycznych, przy rozwiązywaniu typowych zagadnień w domu lub firmie - certyfikat European Computer Driving Licence - Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL)
  • Systemy i sieci komputerowe specjalność: CISCO – kierunek ten jest adresowany m.in. do osób, które planują zawodowo zajmować się informatyką lub już pracujących na stanowisku informatyka i chcących poszerzyć swoją wiedzę - certyfikat Cisco Certified Network Associate (CCNA)
  • Systemy i sieci komputerowe specjalność: Windows + Novell - kierowane są do osób, które zamierzają zająć się lub już zajmują się środowiskiem serwerów i infrastruktury sieciowej opartej na systemach Microsoft Windows Server 2008 oraz usłudze Active Directory, studia obejmują także zagadnienia związane z systemami rodziny Linux