Informacja o planowanym badaniu ankietowym absolwentów

2013-10-10 08:41:54

Pragniemy poinformować absolwentów naszej uczelni, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2012/2013, że w bieżącym miesiącu przeprowadzimy badanie ankietowe losów absolwentów. Badanie będzie miało postać krótkiej ankiety wypełnianej w formie elektronicznej.

Bardzo prosimy o udział w badaniu. Zwracamy uwagę, że pomimo zakończenia przez Państwa studiów w naszej uczelni, jesteśmy nadal bardzo zainteresowani Państwa losami i oceną przydatności wiedzy i umiejętności jakie dały Państwu studia w WSZiA w Zamościu.

Przekazane przez Państwa informacje są dla nas bardzo cenne, gdyż pozwolą nam na modyfikację oferty edukacyjnej uczelni i dostosowanie jej do wymogów współczesnego rynku pracy.

Jednocześnie zapewniamy, że przekazane przez Państwa informacje traktujemy jako w pełni poufne, a więc nie będą w formie jednostkowej nikomu udostępniane ani publikowane. Posłużą tylko i wyłącznie do agregacji i obliczenia średnich oraz struktur procentowych. Zdobyte informacje będziemy regularnie opracowywać i zamieszczać w formie raportów na stronie uczelni.

Informujemy, że ankieta będzie miała przede wszystkim formę elektroniczną. Otrzymają Państwo na adres poczty elektronicznej zaproszenie z linkiem do wypełnienia ankiety. W przypadku niektórych kierunków ankieta może mieć formę papierową, wtedy otrzymają Państwo ankietę tradycyjną pocztą z zaadresowaną i opłaconą kopertą zwrotną.

Dziękujemy za współpracę.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z uczelnią, tel.: 84 677-67-50