Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Odkryj Talent, który masz w sobie - czyli - Ogólnopolski Tydzień Kariery 2013

2013-10-11 02:51:55

Biuro Karier WSZiA we współpracy Wojewódzkim Urzędem Pracy w Lublinie (filia w Zamościu)  zaprasza na wydarzenia związane z Ogólnopolskim Tygodniem Kariery 2013

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczna akcja, której celem jest inspirowanie inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego (konferencje, warsztaty, konkursy, targi). Adresatami są wszystkie osoby potrzebujące profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery m.in.: uczniowie, studenci, osoby dorosłe.

Dla studentów 7 semestru budownictwa oraz fizjoterapii stacjonarnej 15 października br. odbędą się warsztaty Pt. „Szukam pracy w dużym mieście – Assesment Center w pigułce”, „Team Building – poznaj tajemnicę sukcesu” które poprowadzi p. Karolina Glińska-Ładosz z WUP Lublin. Udział w zajęciach jest obowiązkowy.

Wszystkich studentów i absolwentów zapraszamy w dniu 17 października br. w godzinach 13.00 -15.00 do Sali E-5 (ul. Akademicka 4). 

Konsultanci i specjaliści z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej będą oczekiwać na każdą osobę oraz udzielać porad i informacji zainteresowanym.
Etap poszukiwania pracy lub stażu po zakończeniu studiów będzie łatwiejszy, gdy poznamy instytucje rynku pracy, ich zadania i możliwości wsparcia absolwenta.

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska