Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

2013-11-07 08:44:19

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Związek Banków Polskich zapraszają dnia 9 listopada 2013 r. na pierwszy w tym semestrze wykład otwarty z serii "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem" realizowany w ramach programu współpracy uczelni z firmami sektora bankowego.

"Nowoczesne Zarządzanie Biznesem"
Krzysztof Ostafiński, Centrum Informacji Gospodarczej

Budynek Collegium Novum
Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
ul. Sienkiewicza 22a
9 listopada 2013 r. (sobota)
godz. 16.00, sala E02

W trakcie wykładu poruszane będą zagadnienia związane m.in. z ryzykiem w działalności gospodarczej, wymianą informacji gospodarczych, oceną wiarygodności finansowej osób fizycznych i przedsiębiorców, narzędziami elektronicznego biznesu.

Program "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", którego uczestnikiem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich oraz jego partnerów: Biura Informacji Kredytowej S.A., Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. oraz Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A.

Program zakłada bliską współpracę z uniwersytetami i szkołami wyższymi oraz działania na rzecz poszerzania wiedzy studentów, przyszłych i aktualnych przedsiębiorców odnośnie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, wykorzystywania informacji finansowych oraz nowoczesnych narzędzi e-gospodarki.

Serdecznie zapraszamy na wykład wszystkie zainteresowane osoby.