Wspólnie przeciwko białaczce

2013-11-13 03:25:10

Dlaczego podejmujemy decyzję, aby zostać dawcą życia?

Fundacja DKMS ma od dawna jedna misję: znalezienie jak najwiekszej liczby dawców dla tych, którzy chorują na białaczkę. Ty też możesz uratować komuś życie! Przyłącz się więc do walki z białaczką. Dla większości chorych na białaczkę, jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczep zdrowych komórek macierzystych od „genetycznego bliźniaka“.

Spotkanie informacyjne na temat dawców szpiku w najbliższą sobotę czyli 16 listopada o godz. 12.20 w sali E02 w Collegium Novum przy ul. Sienkiewicza 22a poprowadzi Rafał Młodzikowski z fundacji DKMS. Przyjdź, posłuchaj, pomóż!