ZOSTAŃ STYPENDYSTĄ PROGRAMU ERASMUS

2013-12-12 01:27:49

Już po raz kolejny uruchamiamy rekrutację dla chętnych studentów z kierunków administracja, finanse i rachunkowość, bezpieczeństwo wewnętrzne i fizjoterapia na 4 miesięczne studia.

19 grudnia 2013r. zostanie zorganizowany egzamin z języka angielskiego dla wszystkich chcących wyjechać na studia i praktyki do Belgii, Turcji lub Portugalii.

Jeśli skończyłeś I rok studiów, władasz dobrze językiem angielskim i jesteś żądny nowych wrażeń - zostań stypendystą programu ERASMUS.

Wszystkich chętnych zapraszamy na test z języka angielskiego do budynku Collegium Maius (Akademicka 4) o godz. 10.40 w sali EL25.

Szczegółowe informacje w Biurze Programu ERASMUS przy ul. Akademickiej 4 w pokoju nr 13.

Aleksandra Kahan
akahan@wszia.edu.pl