REKRUTACJA RUSZYŁA

2014-04-02 09:39:18

W ofercie na rok akademicki 2014/2015 uczelnia proponuje studia I stopnia na kierunkach:  informatyka inż., administracja, finanse i rachunkowość oraz fizjoterapia i pielęgniarstwo.

Kierunki bardzo konkretne, dające zawód a w zderzeniu z praktyką – świetne przygotowanie do pracy nie tylko etatowej w instytucjach czy firmach branżowych, ale dające możliwości prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Nasz absolwent pracuje – hasło reklamowe tegorocznej kampanii to nie tylko slogan, mający na celu zachęcić do studiowania w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Uczelnia jest w pierwszej trójce z najniższym wskaźnikiem bezrobocia absolwentów wg raportu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie (koniec maja 2012). O to, żeby nasi absolwenci byli świetnie przygotowani na rynku pracy (niezależnie od przygotowania merytorycznego) dbają Biuro Karier oraz dział współpracy z zagranicą. Te jednostki proponują studentom praktyki zawodowe, staże i praktyki zagraniczne, dodatkowe szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy.

Więcej na temat kierunków informator.wszia.edu.pl