Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy prowadzi badanie absolwentów

2014-04-02 01:53:01

Szanowni Państwo Absolwenci WSZiA, Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy, przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie, w ramach projektu systemowego PO KL, prowadzi badania losów absolwentów. Tegoroczna edycja skierowana jest wyłącznie do absolwentów szkół wyższych (1500 osób), którzy po roku 2003 ukończyli studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie na uczelni z województwa lubelskiego.

Krótkie anonimowe badanie on-line służy porównaniu dróg zawodowych respondentów reprezentujących różne grupy kierunków studiów.
Bardzo prosimy  o wypełnienie załączonej ankiety, co posłuży dalszym badaniom rynku pracy naszego województwa

Link do ankiety:

Z góry dziękujemy za ewentualną pomoc.