Lekcja śpiewana o wartościach

2014-05-15 03:58:53

Lekcję śpiewaną o najważniejszych wartościach w życiu młodego człowieka i roli wychowania przeprowadził dr Janusz Skwarek, dziekan i dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego, 13 maja w Zespole Szkół Katolickich św. Ojca Pio w Zamościu.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas trzecich katolickiego gimnazjum, którzy podczas tej prezentacji dowiedzieli się jak ogromną rolę w życiu każdego człowieka pełni kultura. Dyrektor śpiewał i grał na gitarze, ilustrując muzycznie przekazywane treści. Na zakończenie spotkania przedstawił ofertę Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego, które działa przy WSZiA w Zamościu.