DLA NATALKI

2014-06-16 10:12:49

Kochani, czy pamiętacie jeszcze dla kogo zbieramy na terenie uczelni plastikowe nakrętki?

Nasza podopieczna, Natalka, rośnie i świetnie się rozwija. Ale ciągle potrzebuje Waszego wsparcia przy zakupie protezy. A właściwie protez. Dziecko rośnie, proteza nie.

28 sierpnia 2013 Klub "Fire Dance" przy OSP w Nabrożu organizuje już piąty Koncert Charytatywny z którego dochód przeznaczony będzie dla trzyletniej Natalii Saczek z Komarowa, która urodziła się bez rączki.

Pieniądze są zbierane na protezę i rehabilitację dla dziecka. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Podczas Koncertu zagrają zespoły :Jago Young, Motif, No Limit oraz gwiazda wieczoru Power Play a rozkręcać zabawę będzie DJ.Carllo Luqa.

I muzycy, i ochroniarze z tomaszowskiej Agencji "COMBAT" zrezygnowali z honorarium aby kolejny raz wesprzeć ten szczytny cel. Wierzymy że podczas tego koncertu jak i podczas wcześniejszych nie zabraknie imprezowiczów wielkiego serca. Warto pomagać!