Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

”Dzień Otwarty Uczelni” dla kandydatów na studia z Ukrainy

2014-06-17 02:47:09

"Różni ludzie, różne pasje - jedna uczelnia", pod takim hasłem 13 czerwca w naszej uczelni odbyła się impreza o nazwie "Dzień otwarty" dla przyszłych studentów z Ukrainy. Ponad 30 osób z Równego i Łucka: maturzyści i ich rodzice, lekarze, a także nauczyciele – poloniści uczestniczyli tego dnia w przygotowanym specjalnie dla nich programie.

Przez żołądek do serca – mówi mądre przysłowie. Gości poczęstowano na dobry początek cebularzem z ręcznie przygotowanym, domowym masłem. A na obiad zaserwowano staropolski żurek w chlebku. Gościom zaprezentowano podczas spotkania juz tym razem naukowego, drukarkę 3D oraz fizykę "na wesoło". Zwiedzili także obiekty uczelni, w tym laboratoria specjalistyczne: informatyczne i chemiczne a także Zamojską Klinikę Rehabilitacji.

W przygotowanie wizyty zaangażowali się nasi studenci z Ukrainy: Vasylyna Deshchakivska, Oleksandr Symonchuk, Polina Petrova, Maksym Draina, Mariya Makaryk, Volodymyr Panas, Serhiy Demchuk i Anastasiya Zakupra. Studenci dzieli się swoimi wrażeniami i doświadczeniami z pobytu w Polsce i na studiach w Zamościu. To także dzięki nim zaproszeni goście wyjechali z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji z pozytywnymi wrażeniami o imprezie i uczelni.

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska