Rektor w radiowej 4

2014-07-04 03:07:11

Rektor dr inż. Krzysztof Pancerz tuż przed godziną 8, 4 lipca udzielał wywiadu radiowej 4.  Mówił o realizacji Akademii w Chmurze, jako innowacyjnym przedsięwzięciu w systemie edukacji. Zwracał szczególną uwagę na działania uczelni podejmowane na rzecz studentów niepełnosprawnych.

- Bez ograniczeń i w realnym czasie, z możliwością kontaktu z wykładowcą i kolegami z roku - wymieniał rektor Pancerz zalety studiów w Akademii w Chmurze.

Nazwa tak realizowanych zajęć została przez uczelnię zastrzeżona. A od kilku miesięcy zajęcia w chmurze są realiowane na kierunkach informatycznych zarówno - studiów I stopnia jak i podyplomowych.

W radio uczelnia zagościła dzięki zaproszeniu przez Festiwal "Wszystko Gra". W tegorocznej edycji WSZiA jest partnerem strategicznym imprezy i przypominamy, że już za tydzień będzie się w Zamościu działo:)