Absolwenci studiów podyplomowych WSZiA

2014-07-15 02:15:45

12 lipca br. odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Władze uczelni: rektor dr inż. Krzysztof Pancerz, dziekan Janusz Skwarek, oraz kierownicy studiów dr Edward Przychodaj i dr Stanisław Wieczorek wręczyli świadectwa absolwentom kierunków: Bezpieczeństwo i higiena pracy w edukacji, Informatyka (dla nauczycieli), Prawo samorządu terytorialnego i administracji, Podyplomowe studia pedagogiczne, Rachunkowość, Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz prawo pracy i Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.

Studia podyplomowe w semestrze letnim ukończyło 190 osób.

Tegorocznym absolwentom gratulujemy zdobycia nowych kwalifikacji i życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Zajrzyj do galerii zdjęć: