Erasmus+ dla pracowników WSZiA

2014-09-17 02:42:03

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuję, iż rozpoczęto rekrutację pracowników  dydaktycznych i administracyjnych WSZiA w Zamościu na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2014/2015.

W ramach programu Erasmus+ pracownicy WSZiA w Zamościu mogą wyjeżdżać za granicę w celu:

1. prowadzenia zajęć dydaktycznych do uczelni posiadających kartę ECHE (Erasmus Charter for Higher Education), będącymi partnerami edukacyjnymi WSZiA w Zamościu - wyjazd typu STA
  2. szkoleniowym podnoszącym kwalifikacje związane z charakterem pracy wykonywanej w uczelni macierzystej - wyjazd typu STT

Zainteresowane osoby proszone są o składanie wniosków wyjazdowych do dnia 31 października 2014 r.

Pobierz:

Podstawą kwalifikacji na wyjazd będzie jakość przedstawionego indywidualnego programu pracy, kompetencje językowe, zaangażowanie w proces umiędzynarodowienia Uczelni, status zatrudnienia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Aleksandra Kahan
email: akahan@wszia.edu.pl