Inauguracja ZUTW

2014-10-20 02:15:33

Podczas 13. inauguracji roku akademickiego 2014/2015, 20 października w Zamojskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku symbolicznie pierwszy wykład wygłosił dr inż. Krzysztof Pancerz, Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. Rektor mówił o zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych czyli chmury w informatyce.

Ponad 300 słuchaczy uczestniczy w zajęciach uniwersytetu. Podczas wykładów jedynie Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" jest w stanie pomieścić tak liczne grono najstarszych w mieście studentów. Uniwersytet 13 rok swojej działalności rozpoczął jak zwykle bardzo aktywnie. O bardzo zrożnicowanych planach dzialalności stowarzyszenia mówiła dziekan Zofia Piłat.

Studenci z 5 - letnim stażem odebrali z rąk Rektora WSZiA symboliczne certyfikaty. Nasza uczelnia wspiera działalność ZUTW od początku jego istnienia.