Zaproszenie na graduację

2014-11-12 11:23:40

Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów na uroczystość wręczenia dyplomów, która odbędzie się w obecności władz uczelni oraz zaproszonych gości w dniu 21 listopada 2014 r.:

• o godz. 14.00 – dla absolwentów administracji, finansów i rachunkowości oraz pedagogiki,
  • o godz. 15.00 – dla absolwentów fizjoterapii (studia II stopnia) oraz pielęgniarstwa

w sali S02 Gmachu Collegium Novum, przy ul. Sienkiewicza 22a

Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość Państwa rodziny i bliskich, którzy z pewnością uczestniczyli w Państwa życiu studenckim.

Podczas wręczenia dyplomów będą obowiązywały uroczyste stroje (togi i birety). Birety można będzie wypożyczyć wraz z togami bezpłatnie na miejscu, lub zakupić na pamiątkę w cenie 25 zł. Warunkiem otrzymania dyplomu jest rozliczenie się z uczelnią do 19 listopada br.

Przypominamy, że do dziekanatu należy zwrócić legitymację studencką i odebrać następujące dokumenty:

• odpisy dyplomu wraz z suplementami,
  • świadectwo dojrzałości.

Po uroczystości zapraszamy wszystkich na symboliczną lampkę szampana.