Na bębnach i na szczudłach

2015-01-29 02:39:21

Ferie ze sztuką w tak zróżnicowanej obsadzie to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie w mieście. Organizatorem II edycji tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Wszystko Gra w Zamościu.

Zajęcia rozpoczynają się 2 lutego i będą odbywać się nieprzerwanie przez całe ferie w dwóch budynkach – Collegium Maius WSZiA przy ul. Akademickiej 4 (sala 5 i 25) i w Kazamacie Wschodniej Bastionu I. Każdy znajdzie coś dla siebie – z plastyki, muzyki, mediów czy niezwykłej sprawności gimnastycznej. Warsztaty poprowadzą Kasia Kłębek, Wiola Lewandowska, Kajo Dudziński, Ciora/OSS, Mariusz Sykulak, Kevin/Utopia, Rafał Maśny oraz znane ze sztuki ulicznej i uwielbiane w Zamościu STFORKY.

Koszt warsztatów dla uczestnika już od 20 zł za pakiet. Serdecznie zapraszamy. Dodatkowe informacje www.wszystkogra.org, ferie@wszystkogra.org