Wsparcie niepełnosprawnych studentów

2015-04-07 02:34:07

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim realizuje pilotażowy program „Aktywny samorząd” - skierowany do osób niepełnosprawnych z powiatu tomaszowskiego.

Program finansowany ze środków PFRON obejmuje dwa moduły: likwidacja barier utrudniających aktywizację społeczną i zawodową oraz pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym.

Jedną z oferowanych form wsparcia dla niepełnosprawnych studentów jest dofinansowanie kosztów kształcenia.

Szczegółowe informacje dotyczące form i zakresu pomocy oraz warunków jej uzyskania w 2015 roku można uzyskać w PCPR w Tomaszowie Lubelskim tel. 84 664 35 90 wew. 84 lub na stronie:
www.pcpr-tomaszow.pl