Harmonogram pracy uczelni w okresie wakacyjnym

2016-07-26 03:39:26

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem pracy wybranych komórek uczelni związanych z obsługą studentów i pracowników w okresie wakacyjnym.

Dziekanat oraz Dział Praktyk:

• w okresie od 11 lipca do 14 sierpnia oraz od 22 sierpnia do 2 września dziekanat czynny będzie od wtorku do piątku,
  • od 15 do 21 sierpnia dziekanat będzie nieczynny,
  • dziekanat będzie czynny w sobotę 3 i 10 września, a następnie w soboty podczas zjazdów zgodnie z organizacją roku akademickiego 2016/2017.

Tok Studiów:

• Tok Studiów będzie nieczynny od 01 do 21 sierpnia.

Informacje o pracy pozostałych komórek organizacyjnych uczelni w okresie wakacyjnym będą sukcesywnie publikowane na stronie uczelni.