Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Przetargi Media o nas Kontakt

Studencie, już dzisiaj pomyśl o praktykach wakacyjnych!

2017-01-03 09:42:05

Choć za oknem zima, a prognoza pogody na najbliższe dni zapowiada mróz warto już dzisiaj pomyśleć o praktykach wakacyjnych. Dzięki programowi Erasmus+ możesz część wakacji spędzić np. w ciepłych regionach Europy lub Turcji. Uwaga: specjalne warunki dla osób w trudnej sytuacji finansowej!

Studenci (od drugiego roku studiów) mogą aplikować na praktyki zagraniczne (dwu- lub trzymiesięczne), w tym także na praktyki wakacyjne. Z uwagi na konieczność uzgodnienia miejsca oraz programu praktyk z uczelnią partnerską o takim wyjeździe należy pomyśleć już teraz.

Absolwenci mają szanse wyjazdu na staże zagraniczne (po ukończeniu studiów), pod warunkiem, że mając status studenta przejdą procedurę aplikacji na staż. Jeśli studiujesz na ostatnim semestrze studiów i chcesz pojechać jako wczesny absolwent na staż dofinansowany z programu Erasmus+, nie czekaj, zgłoś się już dzisiaj!

Znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej? Mamy dla Ciebie dobre informacje! Dzięki udziałowi uczelni w programie „Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Edycja 2”  możesz wyjechać na praktyki zagraniczne z wyższym dofinansowaniem – wystarczy, że w bieżącym semestrze otrzymujesz stypendium socjalne.

Osoby zainteresowane wyjazdami w ramach programu Erasmus+ powinny wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zapraszamy do składnia aplikacji!

Szczegółowe informacje o programie Erasmus+, zasady rekrutacji oraz wymagania stawiane kandydatom znaleźć można w menu bocznym w zakładce: Współpraca międzynarodowa i Erasmus+

Pierwszym krokiem w procesie rekrutacji jest złożenie wniosku:

Szczegółowych informacji o wyjazdach udziela:

Koordynator Uczelni ds. Współpracy z Zagranicą

  • Dawid Długosz
  • Akademicka 4, pok. 35
  • tel. 84 677-67-50
  • email: erasmus@wszia.edu.pl

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska