««  « Lipiec 2018 »  »»

Zamość: Do lekarza z sercem

2009-01-14 · Dziennik Wschodni

"Pacjent dializowany w uzdrowisku" i "Z sercem do tych, którzy leczą" - to dwa tematy wiodące VIII Zamojskiego Sympozjum Naukowo-Szkoleniowego, na które zaprasza Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz szpital "papieski”.

Konferencja rozpoczyna się jutro. Wśród prelegentów pojawią się profesorowie: Irena Ponikowska, Franciszek Kokot, Marian Kuczera, Eugeniusz Muciek, Magdalena Durlik i Krzysztof Marczewski. Na temat specyfiki leczenia lekarzy wypowiedzą się w piątek m.in. profesorowie: Marian Klinger, Ryszard Grenda, Grzegorz Wallner, Andrzej Czernikiewicz, Marta Górska i Andrzej Kleinrok. Pierwszy dzień obrad odbędzie się w Krasnobrodzie, drugi w zamojskim klubie Stara Elektrownia. Szczegółowy harmonogram na stronie internetowej uczelni www.wszia.edu.pl.