Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

II EDYCJA KONKURSU WSZIA: Dla pasjonatów informatyki

2009-01-27 · Kronika Tygodnia

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji organizuje zmagania dla uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, których pasją jest informatyka.

Konkurs Młodych Informatyków jest znakomitą okazją dla młodzieży szkolnej do sprawdzenia własnej wiedzy i posiadanych umiejętności. Dla najlepszych przygotowano szereg atrakcyjnych nagród, m.in. sprzęt i akcesoria komputerowe, oprogramowanie i literaturę informatyczną. Finał konkursu zaplanowano na 18 lutego, czyli w Dzień Otwarty Uczelni.

Pierwsza edycja konkursu miała miejsce w 2006 roku. Zgłosiło się wówczas około pięćdziesięciu uczestników, z czego szesnastu zakwalifikowało się do rozgrywki finałowej. Po emocjonujących zmaganiach, podczas których wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą wyłoniono zwycięzców: pierwsze miej sce zajęli ex aequo Mateusz Chudyk z Zespołu Szkół nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kraśniku i Przemysław Pawliczuk z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

W tegorocznej edycji konkursu wziąć udział może każdy zainteresowany, o ile spełni warunki i zaakceptuje postanowienia przewidziane w regulaminie. Uczestnicy zmierzą się z różnorodnymi zadaniami, ich zakres tematyczny obejmuje zaawansowaną obsługę systemów operacyjnych, korzystanie z pakietów biurowych, programowanie oraz tworzenie stron internetowych.

Nie czekaj, podejmij wyzwanie i zarejestruj się już dziś! Szczegóły na stronie http://kmi.wszia.edu.pl  Zadania do rozwiązania już są na stronie.

mp
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska