Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

AUDYTOR ENERGETYCZNY

2009-01-28 · Tygodnik Zamojski

Oferta studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu została wzbogacona o 3 nowe kierunki studiów. Są to audyt energetyczny i certyfikacja energetyczna budynków, zarządzanie nieruchomościami oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Chcesz zdobyć uprawnienia audytora - certyfikatora energetycznego budynków, licencję zarządcy nieruchomości lub pośrednika nieruchomości? Zapoznaj się z nową ofertą studiów podyplomowych WSZiA w Zamościu.

3 nowe kierunki studiów proponowane przez uczelnię to audyt energetyczny i certyfikacja energetyczna budynków, zarządzanie nieruchomościami, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Pierwszy z wymienionych kierunków przygotowuje studentów do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków (certyfikaty energetyczne) i audytów energetycznych na potrzeby termomodernizacji. Absolwenci studiów otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, równorzędne z pozytywnym egzaminem przed Komisją Ministerstwa Infrastruktury, dające uprawnienia państwowe Audytora - Certyfikatowa Energetycznego Budynków zgodnie z Dyrektywą 2002/91/WE oraz aktualnym prawodawstwem w tym zakresie.

Zarządzanie nieruchomościami to studia adresowane do osób posiadających wyższe wykształcenie, pragnących zdobyć nowe, dodatkowe kwalifikacje. Kierowane są również do osób zajmujących się już nieruchomościami i pragnących poszerzyć swoją wiedzę lub uprawnienia o licencję zarządcy. Celem studiów jest nabycie przez uczestników teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami, ale także przygotowanie do profesjonalnego wykonywania zawodu zarządcy nieruchomości.

Studia te są pomocne w kształtowaniu umiejętności menedżerskich zarządcy w zakresie gospodarki nieruchomościami z wykorzystaniem ekonomiczno-finansowych narzędzi rynkowych.

Kolejną propozycją WSZiA związaną z rynkiem nieruchomości jest pośrednictwo. Studia adresowane są do osób posiadających wyższe wykształcenie i pragnących profesjonalnie pośredniczyć w obrocie nieruchomościami, tzn. zdobyć wolny zawód i uzyskać tytuł licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami Studia są też ciekawą propozycją dla wszystkich osób zawodowo związanych z gospodarką nieruchomościami, chcących poszerzyć swą wiedzę lub uprawnienia o licencję pośrednika.

Słuchacz studiów podyplomowych zapozna się z problematyką rynku nieruchomości i funkcjonowania biura obrotu nieruchomości. Studia dają podstawy, które zapewnią skuteczność i bezpieczeństwo pośrednikom, jak również satysfakcję z fachowo wykonywanych usług. Studia spełniają wymagania ustawy o gospodarce nieruchomościami w zakresie minimum programowych dla studiów podyplomowych, ogłoszonych w komunikacie ministra budownictwa z dnia 20 czerwca 2007 r.

Pełna oferta studiów podyplomowych na rok akademicki 2008/2009 obejmuje 20 kierunków:

 • edukacja dla bezpieczeństwa - przysposobienie obronne,
 • informatyka,
 • odnowa biologiczna z elementami fizjoterapii,
 • ochrona informacji niejawnych,
 • pedagogika korekcyjna,
 • pedagogika opiekuńczo-wychowawcza,
 • pedagogika przedszkolna,
 • polityka zdrowotna i zarządzanie w ochronie zdrowia,
 • profilaktyka społeczna i resocjalizacyjna,
 • rachunkowość,
 • studium pedagogiczne,
 • wiedza o społeczeństwie,
 • wychowanie fizyczne,
 • zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy,
 • zarządzanie projektami UE,
 • zarządzanie sytuacją kryzysową
 • zarządzanie w oświacie.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu rozpoczęła nabór na studia podyplomowe, na semestr letni roku akademickiego 2008/2008. Dokumenty można składać do 20 lutego 2009 r. Zainteresowani podjęciem nauki na studiach podyplomowych więcej informacji mogą uzyskać w Studium Studiów Podyplomowych WSZiA, ul. Akademicka 4, pok. 3 /parter/, tel. 084 677 67 31, 084 677 67 28

Pełna oferta studiów podyplomowych dostępna jest również pod adresem: www.studiapodyplomowe.edu.pl

Danuta Błahuta


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska