Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Czerwiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Tabaka i belgijskie frytki

2009-01-28 · Tygodnik Zamojski

18 lutego Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu organizuje Dzień Otwarty Uczelni. Tego dnia zakończy się konkurs dla młodych informatyków, a uczelnię odwiedzi dziennikarz telewizyjny Witold Tabaka.

Dla pasjonatów informatyki

Wśród wielu atrakcji zaplanowanych na ten dzień organizatorzy przewidzieli również finał Konkursu Młodych Informatyków, który jest znakomitą okazją dla młodzieży szkolnej do sprawdzenia własnej wiedzy i posiadanych umiejętności. Dla najlepszych przygotowano szereg atrakcyjnych nagród, m.in. sprzęt i akcesoria komputerowe, oprogramowanie i literaturę informatyczną.

Pierwsza edycja tego konkursu miała miejsce w 2006 roku. Zgłosiło się wówczas około pięćdziesięciu uczestników, z czego szesnastu zakwalifikowało się do rozgrywki finałowej. Po emocjonujących zmaganiach, podczas których wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, wyłoniono zwycięzców: pierwsze miejsce zajęli ex aequo Mateusz Chudyk z Zespołu Szkół nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kraśniku i Przemysław Pawliczuk z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

W tegorocznej edycji konkursu wziąć udział może każdy zainteresowany, o ile spełni warunki i zaakceptuje postanowienia przewidziane w regulaminie. Uczestnicy zmierzą się z różnorodnymi zadaniami. Ich zakres tematyczny obejmuje zaawansowaną obsługę systemów operacyjnych, korzystanie z pakietów biurowych, programowanie oraz tworzenie stron internetowych. Szczegóły na stronie http://kmi.wszia.edu.pl Zarejestrować można się do 8 lutego.

Wszystko na temat studiów

18 lutego uczelnia zaprasza na Dzień Otwarty. W programie zaplanowano ciekawe spotkania i warsztaty. O dziennikarstwie radiowym i telewizyjnym opowie szczególny gość WSZiA - Witold Tabaka, dziennikarz Wiadomości TVP.

Dlaczego belgijskie frytki są najlepsze na świecie? - dowiemy się podczas spotkania ze stypendystą ERASMUSA studentem informatyki Simonem Depasem w Leuven. Mama mia czyli karaoke z Abbą to kolejna propozycja organizatorów na ten dzień. Na temat oferty szkoły nowych kierunków i tendencji na europejskim rynku pracy uczestnicy Dnia Otwartego dowiedzą się na stoisku informacyjnym. Zabawy, pokazy i dla każdego jakiś miły upominek. Dla uczniów ze szkół spoza Zamościa organizatorzy przewidują bezpłatny transport.


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska