««  « Kwiecień 2018 »  »»

Co w szkole piszczy?

2009-01-28 · Tygodnik Zamojski

Już wkrótce dowiemy się co w szkołach piszczy. Rozstrzygnięcie konkursu dla redakcji gazet szkolnych nastąpi w najbliższy czwartek, 29 stycznia w Collegium Novum Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. Najlepsza redakcja otrzyma nagrodę w postaci laptopa.

W tegorocznej edycji uczestniczyły 24 gazety, przy czym trzy wyłącznie w kategorii "gazeta internetowa". Do tego typu rywalizacji przystąpiło osiem redakcji. A gazety oceniali przedstawiciele portali internetowych www.roztocze.net oraz www.zamosconline.pl. Ośmiu jurorów oceniło czasopisma w postaci tradycyjnych gazet. Przedstawiciele Tygodnika Zamojskiego, Gazety Wyborczej, Kuriera Lubelskiego, Dziennika Wschodniego,
Super Tygodnika Chełmskiego, Słowa Podlasia, Kroniki Tygodnia oraz Forum Akademickiego wybrali również najlepszy szkolny artykuł. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnień otrzymają nagrody rzeczowe.