Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Stypendia Ministra

2009-12-16 · Tygodnik Zamojski

9 studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za szczególne osiągnięcia w nauce i w sporcie. W przeliczeniu na liczbę studentów zamojska uczelnia jest pod tym względem liderem naszego regionu. Studenci otrzymają, z wyrównaniem od października, stypendium miesięczne (przyznawane na rok akademicki) w wysokości 1 300 zł.

- Bardzo się cieszę, że dostałam stypendium. Pieniądze przeznaczę na kurs języka hiszpańskiego, a może pojadę na wakacje właśnie do Hiszpanii - cieszy się Karolina Gwiazdowska, studentka fizjoterapii w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

- Trzeba już na pierwszym roku wyszukiwać zdolnych i chętnych do pracy studentów i po prostu z nimi pracować. Wysyłać na konferencje, stypendia zagraniczne, zachęcać do publikowania w wydawnictwach naukowych, inspirować do badań naukowych. Nasza uczelnia tworzy dobre warunki dla rozwoju kariery naukowej studentów. Finansuje działalność kół naukowych, wydaje Prace Studenckich Kół Naukowych - cykliczne wydawnictwo, które prezentuje badania i osiągnięcia studentów - podkreśla dr Mieczysław Kowerski, prorektor w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Sukcesy studentów uczelni są odzwierciedleniem wysokiego poziomu kształcenia, wysoko kwalifikowanej kadry dydaktycznej, często innowacyjnych programów kształcenia i świetnej infrastruktury szkoły.
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska