««  « Lipiec 2018 »  »»

Różni ludzie - różne pasje

2010-01-26 · Kronika Tygodnia

Pod takim hasłem kampanię reklamową rozpoczyna Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji. 4 lutego organizuje Dzień Otwarty Uczelni. W programie mnóstwo atrakcji. Będzie na wesoło i na bardzo poważnie

Do poważnych tematów na pewno należy zaliczyć kolejną imprezę z cyklu „Spotkań z cywilizacjami". Po Arabii i Kenii uczelnia proponuje „wyjazd" do Gruzji czasu wojny prezentowaną przez dziennikarzy Radia Lublin - Pawła Bobołowicza i Wojciecha Pokory.

Nie taki diabeł straszny, czyli wszystko o maturze z matematyki (odsłona druga). Jakie błędy pojawiły się na maturach próbnych z tego przedmiotu, jak ich unikać i co zrobić, żeby mimo wszystko zdać - kandydaci na studia dowiedzą się na spotkaniach z Ireną Ołtuszyk, koordynatorem oceniania matury z matematyki w województwie lubelskim i Piotrem Ludwikowskim, kierownikiem Pracowni Matur OKE w Krakowie.

Podczas Dnia Otwartego zaplanowano finał VII edycji konkursu „Go w szkole piszczy?", warsztaty pedagogiczne i internetowe (m.in. realizowane przez konsultantów GIE Europe Direct w Zamościu pod hasłem „Media w Europie") spotkania przyjaźni polsko -ukraińskiej, Erasmus w Turcji, Belgii i Niemczech a także muzyczną niespodziankę. Szczegółowy harmonogram już na stronie www.wszia.edu.pl

Dla szkół spoza Zamościa uczelnia gwarantuje bezpłatny transport a dla wszystkich uczestników - małe co nie co.