««  « Styczeń 2018 »  »»

Zaproszenie na Transgraniczne Targi Pracy

2010-02-17 · Tygodnik Zamojski

Zapraszamy studentów i absolwentów wszystkich uczelni na I Transgraniczne Targi Pracy.
Targi odbędą się 3 marca br. w godzinach 10.00-16.00 w Collegium Novum WSZiA ul. Sienkiewicza 22 a organizowane są przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu w ramach projektu "Kadry dla gospodarki transgranicznej. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego WSZiA"

Targi Pracy są świetną okazją do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy stałej, dorywczej, staży i praktyk oraz wymogami re-knjtacyjnymiwposzczególnychfiimach. Udział w targach jest szansą na poznanie możliwości lokalnego rynku pracy. Oprócz spotkań z pracodawcami uczestnicy będąmogli wziąć udział w warsztatach dostarczających praktycznej wiedzy na temat poszukiwania pracy, pisania profesjonalnego cv.

- Nie jest bez znaczenia jak przygotujemy się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Czasami naprawdę ważne sąszczególy i umiejętność opanowania stresu - twierdzi Zofia Kiełbińska - Ryń, szefowa Biura Karier w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu, komisarz I Trans-granicznych Targów Pracy. Autoprezentacja, znalezienie w sobie mocnych stron czy tez umiejętność komunikowania się to także istotne elementy warsztatów, które będą prezentowane podczas Targów. Specjaliści z CIE Europe Direct podczas spotkań z uczestnikami poruszą temat mobilności zawodowej na europejskim rynku pracy.