««  « Lipiec 2018 »  »»

Zawody przyszłości

2010-02-16 · Kronika Tygodnia

Warsztaty umiejętności - pogłębiają wiedzę, warsztaty umiejętności - pomagają dokonać wyboru, warsztaty umiejętności - to dobra zabawa

Ile razy nauczyciel czy dyrektor I od uczniów słyszał pytania - co I ja dalej mam ze sobą zrobić? Czy ja się do tego nadaję? Jaki wybrać kierunek studiów? Jaki zawód przyniesie mi zadowolenie i satysfakcję? Na te i na wiele innych pytań mogą odpowiedzieć warsztaty umiejętności, proponowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Warsztaty to forma spotkania z młodzieżą, w której młodzi ludzie aktywnie uczestniczą w zajęciach, pod kierownictwem prowadzącego sami rozwiązują problemy i sami dochodzą do często zaskakujących wniosków. Specjaliści z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu proponują cykl spotkań. Z maturzystami w terminach od 8 lutego do 31 marca, z młodszymi klasami - od 1 kwietnia do 10 czerwca. Spotkanie przewidziano na 1 jednostkę lekcyjną, optymalną jest grupa 30-osobowa.

mb