Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

U.P.S! I WYGRALI

2010-02-10 · Tygodnik Zamojski

Zespół redakcyjny pracujący pod okiem Anny Maciukiewicz z I Społecznego LO w Zamościu – to najlepsza grupa młodych dziennikarzy. Redagowana przez nich gazetka „u.p.S!” zwyciężyła w konkursie „Co w szkole piszczy”.

Organizowała go już po raz siódmy Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu. A oceniali dziennikarze z regionalnych pism i portali internetowych, także z redakcji Tygodnika Zamojskiego. Jak co roku, było się o co bić, bo najlepsza redakcja w nagrodę otrzymała notebooka. Powędrował do „społeczniaka". Zwycięzcy, co ciekawe, jako jedyni spośród redaktorów ocenianych gazetek, mają dział marketingu i reklamy.

Sarni zabiegają o sponsorów, dzięki którym np. do egzemplarza gazety dołączany jest lizak albo inny drobiazg. Drugie miejsce zajęła gazetka „Kapitol", wydawana w IIL0 w Zamościu, trzecie - „Bez kitu", redagowana przez uczniów z ZS w Piaskach (jest współfinansowana ze środków UE).

Jurorzy wybrali także najlepsze teksty. Ich autorzy również otrzymali nagrody Dziennikarzem siódmej edycji konkursu została Paulina Pawiak z ILO w Łukowie - za tekst „Alkohol - droga do wolności czy droga donikąd?". Wyróżniono także Emilię Szum („Vers Libre”) z III LO w Zamościu - za artykuł „Czy szkoła podoła?” oraz Paulę Guraszkiewicz („Kapitol”) z zamojskiego II LO - za tekst „UPS... Matura”. W konkursie oceniano 13 gazetek z całego regionu.
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska