««  « Czerwiec 2018 »  »»

Transgraniczne targi

2010-02-25 · Różne / Internet

W Zamościu odbędą się I Transgraniczne Targi Pracy. To okazja dla tych, którzy chcą odbyć praktyki, staż lub znaleźć pracę. Akcję organizuje Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Transgraniczne Targi odbędą się 3 marca. Są one realizowane przez uczelnię w ramach projektu „Kadry dla gospodarki transgranicznej. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego WSZiA.” Na targach będzie można zapoznać się nie tylko z aktualnymi ofertami pracy na zamojskim rynku, ale też skorzystać z bezpłatnych; fachowych porad pomocnych przy szukaniu pracy.

Będzie można porozmawiać z pracodawcami, dowiedzieć się też, jak profesjonalnie napisać CV. Chętni też będą przygotowywani do rozmów kwalifikacyjnych. Na targach odbędą się również warsztaty z autoprezentacji. Pomogą one w znalezieniu słabych i mocnych stron oraz wskażą, jak umiejętnie komunikować się z pracodawcą. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać o mobilności zawodowej na europejskim rynku pracy. Targi odbędą się w Collegium Novum WSZiA, przy ul Sienkiewicza 22 a. Rozpoczną się o godz. 10.00, a potrwają do 16.00.

Extra Zamość