Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Transgraniczne Targi Pracy

2010-02-23 · Kronika Tygodnia

I Transgraniczne Targi Pracy odbywały się będą 3 marca od godz. 10 do godz. 16. w Collegium Novum WSZiA, ul. Sienkiewicza 22

Targi organizowane są przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu, w ramach projektu „Kadry dla gospodarki transgranicznej. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego WSZiA”.

WSZiA zaprasza na targi studentów i absolwentów wszystkich uczelni. Będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy stałej, dorywczej, staży i praktyk oraz wymogami rekrutacyjnymi w poszczególnych firmach. Udział w targach to także szansa na poznanie możliwości lokalnego rynku pracy. Oprócz spotkań z pracodawcami, uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach dostarczających praktycznej wiedzy na temat poszukiwania pracy, pisania profesjonalnego CV.

- Nie jest bez znaczenia, jak przygotujemy się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Czasami naprawdę ważne są szczegóły i umiejętność opanowania stresu - twierdzi Zofia Kiełbińska-Ryń, szefowa Biura Karier w WSZiA, komisarz I Transgranicznych Targów Pracy. Autoprezentacja, znalezienie w sobie mocnych stron, czy też umiejętność komunikowania się, to także istotne elementy warsztatów, które będą prezentowane podczas targów. Specjaliści z CIE Europe Direct podczas spotkań z uczestnikami poruszą temat mobilności zawodowej na europejskim rynku pracy.


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska