Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Czerwiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Przejdź do dnia dzisiejszego

W walce z cellulitem

2010-12-15 · Tygodnik Zamojski

Zamojska Klinika Rehabilitacji zakupiła platformę do biomechanicznej stymulacji. Już wkrótce w ofercie zabiegów pojawią się te zwalczające cellulit i wspomagające odchudzanie.

Terapia BMS, która stosowana jest z wykorzystaniem platformy, służy głównie w dysfunkcji i profilaktyce układu ruchowego. Przyśpiesza rehabilitację i poprawia ogólną kondycję organizmu. To również jedna z najbardziej efektywnych fizykalnych metod odchudzania w kompleksowym programie redukcji masy ciała.

- Już po kilku zabiegach widać efekty. Na platformie można wykonywać bardzo proste ćwiczenia, które jeszcze dodatkowo wzmacniają mięśnie pacjenta - tłumaczy Marta Topolska, rehabilitant Zamojskiej Kliniki i jedna z osób, które przeszły szkolenie z zakresu stosowania BMS.

Istotą BMS jest wykorzystanie wibracji niskich częstotliwości (20-30 Hz) przenoszących się na całe ciało. Powoduje to silną wewnętrzną stymulację neuromięśniową, a w efekcie przyrost masy i siły mięśniowej oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

Zamojska Klinika Rehabilitacji jest placówką medyczną Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. Jest przede wszystkim bazą dydaktyczną dla studentów kierunku fizjoterapia, wyposażoną w nowoczesną aparaturę diagnostyczno-leczniczą. Tutaj od pierwszego roku odbywają się zajęcia laboratoryjne i praktyki zawodowe. Na podstawie wieloletniej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia klinika świadczy pełny zakres bezpłatnych usług rehabilitacyjnych dla pacjentów naszego regionu.
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska