««  « Styczeń 2018 »  »»

Stypendia dla przyszłych inżynierów

2010-12-31 · Dziennik Wschodni

17 najlepszych studentów drugiego roku studiów stacjonarnych na kierunku budownictwo Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu będzie co miesiąc otrzymywać po tysiąc złotych stypendium.

Cieszę się, że dostałam to stypendium. Zdobywam wykształcenie na ciekawym kierunku, a pieniądze, które otrzymuję mogę przeznaczyć na własne potrzeby. Stypendium dodatkowo motywuje mnie do nauki - mówi Anna Kolaslńska, studentka drugiego roku budownictwa. Od dwóch lat zamojska uczelnia realizuje projekt  "Dbamy o tradycję - budujemy nowocześnie. Program wsparcia kierunku budownictwo WSZiA w Zamościu". Dzięki temu studenci tego kierunku mają wysokie stypendia za wyniki w nauce, dodatkowe praktyki i staże, ciekawe wyjazdy i wizyty studyjne.

Innowacyjny program kierunku zawiera również elementy konserwacji i rewitalizacji zamojskiej Starówki. Dla dalszego rozwoju tego kierunku WSZiA rozpoczęła budowę nowoczesnych laboratoriów. (LEW)