««  « Kwiecień 2018 »  »»

10 LUTEGO

2011-01-19 · Tygodnik Zamojski

Na Dzień Otwarty Uczelni zaprasza Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu. 10 lutego uczelnia proponuje mnóstwo różnych atrakcji dla kandydatów na studia, rodziców i nauczycieli.

W tym roku uczelnia dzień otwarty łączy z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu (8 lutego). I w związku z tym proponuje seminarium dla uczniów, przede wszystkim szkół ponadgimnazjalnych, o cyberprzemocy w Internecie a dla nauczycieli i rodziców spotkanie pod hasłem "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie - doświadczenie wybranych krajów UE".

Uczelnia zamierza również wypromować nowy kierunek kształcenia - dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Dlatego też do szkoły przyjadą osobowości świata dziennikarskiego (z radia ESKA i Gazeta.pl) i będą prowadzić zajęcia warsztatowe dla wszystkich chętnych. Szczególnie na te spotkania uczelnia zaprasza redakcje gazet szkolnych, które w poprzednich latach uczestniczyły w konkursie dla młodych dziennikarzy "Co w szkole piszczy?".

Studenci pedagogiki tradycyjnie już podczas Dnia Otwartego zapraszają na warsztaty z komunikacji interpersonalnej, a studenci budownictwa zaprezentują przykłady europejskiej inżynierii ekstremalnej.
Nie może się obyć podczas tego dnia bez zajęcz pierwszej pomocy przedmedycznej i masażu, który przed maturą idealnie niweluje stres i zmęczenie. Tu swoje umiejętności zaprezentują studenci fizjoterapii.
Dwóch sympatycznych gości - Erasmus i Leonardo będą zapraszać do zwiedzenia Europy w ramach studiów i praktyk zagranicznych. Swoje zwyczaje, potrawy, stroje, kulturę zaprezentują studenci ukraińscy i - uwaga! - studenci tureccy z samego Istambułu.

Uczestnicy Dnia Otwartego otrzymają również cenne informacje od najlepszych specjalistów z branży - jak zdać maturę z matematyki i uniknąć błędów popełnionych na maturze próbnej.

Konkursy, pokazy, warsztaty i spotkania - każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, godnego uwagi. Serdecznie zapraszamy. Już wkrótce na stronie internetowej szczegółowy program imprezy. Zapisy i kontakt - mbzowka@wszia.edu.pl, 84 677 6716.

UWAGA! na niektóre imprezy - liczba miejsc ograniczona.