««  « Styczeń 2018 »  »»

Magisterka z fizjoterapii

2011-01-25 · Kronika Tygodnia

- W nietypowym terminie, bo w lutym kończą studia licencjackie nasi studenci fizjoterapii, dlatego też przede wszystkim dla nich zdecydowaliśmy się uruchomić studia II stopnia już od marca - informuje Katarzyna Kimak z Biura Rekrutacji WSZiA w Collegium Maius przy Akademickiej 4 w Zamościu.

Od marca, w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu rozpoczynają się studia II stopnia na kierunku fizjoterapia. Nabór na studia trwa do 25 lutego. Pierwsze zajęcia planowane są na weekend 4-6 marca br.

- Dla mnie jest to świetne rozwiązanie, bo nie będę musiała czekać do października, żeby rozpocząć studia magisterskie - mówi Agata, która z grupą swoich kolegów z roku zamierza rozpocząć naukę już w marcu. Z propozycji zamojskiej uczelni mogą również skorzystać absolwenci kierunku fizjoterapia z innych uczelni. Ze względu na bardzo dobre warunki kształcenia, świetnie przygotowaną kadrę i infrastrukturę kierunku (m.in. Klinika Rehabilitacji przy ul. Peowiaków) uczelnia ma wysoki limit miejsc na tym kierunku. Na studia II stopnia może przyjąć 360 osób (tryb stacjonarny i niestacjonarny).

mb