««  « Styczeń 2018 »  »»

Nie tylko dla maturzystów

2011-02-22 · Kronika Tygodnia

Warsztaty umiejętności - pogłębiają wiedzę, warsztaty umiejętności - pomagają dokonać wyboru, warsztaty umiejętności - to dobra zabawa.

Co ja dalej mam ze sobą zrobić? Czy ja się do tego nadaję? Jaki wybrać kierunek studiów? Jaki zawód przyniesie mi zadowolenie i satysfakcję.? Na te i na wiele innych pytań mogą odpowiedzieć warsztaty umiejętności proponowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Warsztaty to forma spotkania z młodzieżą, w której młodzi ludzie aktywnie uczestniczą w zajęciach, pod kierownictwem prowadzącego sami rozwiązują problemy i sami dochodzą do często zaskakujących wniosków.

Specjaliści z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu proponują cykl spotkań. Z maturzystami w terminach od 1 lutego do 31 marca, z młodszymi klasami - od 1 kwietnia do 10 czerwca. Spotkanie przewidziano na 1 jednostkę lekcyjną, optymalna grupa to 30 osób.

Tematy do wyboru: Moduł psychologiczny

• Komunikacja interpersonalna - rozwiązywanie problemów, negocjacje
  • Praca w zespole
  • Stop cyberprzemocy - bądź odpowiedzialny w internecie

Moduł orientacji zawodowej

• Mobilność zawodowa młodzieży na europejskim rynku pracy
  • Proces Boloński
  • Media w Europie
  • Erasmus - studia i staż za granicą
  • Inżynieria ekstremalna

Moduł: Europa - wspólny dom

• Traktat Lizboński i Karta Praw Podstawowych
  • Polska na drodze do euro

Moduł: Zapobiegać lepiej niż leczyć

• Pierwsza pomoc przedmedyczna
  • Masaż leczniczy
  • Jak chodzić, żeby być szczcśli-wym.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 84 677 67 32(30), 660 733 978, fax 84 677 67 15 lub na e-mail: kkimak@wszia.edu.pl. W razie wątpliwości chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

mb