Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Piłkarzyki dla najlepszych taekwondzistów

2011-02-23 · Tygodnik Zamojski

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji objęła patronat nad Międzywojewódzkimi Mistrzostwami w Teakwondo, które odbyły się 19 lutego br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu. Najlepsi zawodnicy turnieju: Magdalena Mileszczuk (MKS "Żak" Biała Podlaska) i Michał Wieleba (Green Sport Club Lublin) otrzymali nagrody sfinansowane przez uczelnię -stoły do piłkarzyków.

W turnieju, który jest równocześnie eliminacjami do mistrzostw ogólnopolskich, startowali zawodnicy z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

- Poziom turnieju jest bardzo wysoki. I warto pochwalić również za organizację, wszystko dopięte na ostatni guzik - komentował Tadeusz Łoboda, prezes Polskiego Związku Taekwondo. Dzięki temu wydarzeniu Zamość gościł prawdziwe sławy tej sztuki walki. Wśród trenerów pojawili się np. Zbigniew Bujak (wiceprezes związku ds. badawczo-szkoleniowych, 7 dan), Jerzy Jedut (wiceprezes związku ds. technicznych 7 dan) oraz Jarosław Suska wielokrotny mistrz świata i Europy, najlepszy technik i jeden z najbardziej znanych zawodników na świecie.

- Najlepiej wypadł z zawodników w województwie lubelskim mój wychowanek Dominik Demski - mówił Andrzej Kobylarz, trener Zamojskiego Sportowego Klubu Taekwondo i główny organizator mistrzostw. Dominik zajął pierwsze miejsce w walkach do 66 kg.

mb
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska