Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Uczelnia w prasie i mediach

««  « Lipiec 2018 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Przejdź do dnia dzisiejszego

Zapraszamy na Targi

2011-02-23 · Tygodnik Zamojski

Gdy poszukujemy pracy, ogromne znaczenie ma to, w jaki sposób przygotujemy się do rozmowy kwalifikacyjnej. Czasami naprawdę ważne są szczegóły dotyczące np. ubioru, gestykulacji i umiejętność opanowania stresu - mówi Zofia Kiełbińska-Ryń, szefowa Biura Karier w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji, Powiatowy Urząd Pracy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na II Transgraniczne Targi Pracy, które odbędą się 17 marca br. w Zamościu, w godzinach 10.00-13.30 (w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu). W Targach swój udział zapowiedziały firmy z Ukrainy i Niemiec. Targi Pracy organizowane są w ramach projektu „Kadry dla gospodarki transgranicznej. Program wzmocnienia potencjału dydaktycznego WSZiA w Zamościu" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w targach pracy jest świetną okazją do poznania możliwości lokalnego rynku pracy, do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy stałej, dorywczej, staży i praktyk zawodowych oraz wymogami rekrutacyjnymi w poszczególnych firmach. Uczestnicy targów będą mogli się spotkać z pracodawcami i wziąć udział w warsztatach dostarczających praktycznej wiedzy na temat skutecznych zachowań na rynku pracy - pisania profesjonalnego cv, przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Autoprezentacja, poszukiwanie w sobie mocnych stron, umiejętność komunikowania się oraz praca w zespole - to elementy warsztatów, które będą prezentowane podczas Targów. 

Specjaliści z działu promocji i rekrutacji poruszą również temat mobilności zawodowej na europejskim rynku pracy.

Dla firm oferujących pracę udział w Targach jest dobrym miejscem do zaprezentowania swojej działalności, pozyskania nowych pracowników, stażystów czy nawiązania bliższej współpracy z instytucjami otoczenia biznesu jak Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu czy Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie (PIP).

Udział w Targach jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego na adres email: targipracy@wszia.edu. pl lub faks 84 677 67 10. Na stronie internetowej uczelni www.wszia.edu.pl znajdują się aplikacje do pobrania: zgłoszenie udziału w Targach i wpis do katalogu firm.

kk
 


TELC

partner ZUS Współpraca partnerska